kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Aleksandrów Łódzki

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Aleksandrów Łódzki? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Aleksandrów Łódzki powiat (zgierski) gmina (Aleksandrów Łódzki) województwo (Łódzkie) wybieramy kierunkowy 42, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Aleksandrów Łódzki w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Aleksandrów Łódzki 42 Łódzkie zgierski Aleksandrów Łódzki EZG 25792 1914,8 os./km² - 206 m n.p.m. npm

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Aleksandrów Łódzki powiat (zgierski) gmina (Aleksandrów Łódzki) województwo (Łódzkie)?


Połączenia do miejscowości Aleksandrów Łódzki w powiat (zgierski) gmina (Aleksandrów Łódzki) województwo (Łódzkie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (42)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
42- xxx xx xx