kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Bachorzewo

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Bachorzewo? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Bachorzewo powiat (lipnowski) gmina (Dobrzyń Nad Wisłą) województwo (Kujawsko-pomorskie) wybieramy kierunkowy 54, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Bachorzewo w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Bachorzewo 54 Kujawsko-pomorskie lipnowski Dobrzyń Nad Wisłą CLI - - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Bachorzewo powiat (lipnowski) gmina (Dobrzyń Nad Wisłą) województwo (Kujawsko-pomorskie)?


Połączenia do miejscowości Bachorzewo w powiat (lipnowski) gmina (Dobrzyń Nad Wisłą) województwo (Kujawsko-pomorskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (54)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
54- xxx xx xx