kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Banie Mazurskie

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Banie Mazurskie? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Banie Mazurskie powiat (gołdapski) gmina (Banie Mazurskie) województwo (Warmińsko-mazurskie) wybieramy kierunkowy 87, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Banie Mazurskie w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Banie Mazurskie 87 Warmińsko-mazurskie gołdapski Banie Mazurskie NGO 1500 - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Banie Mazurskie powiat (gołdapski) gmina (Banie Mazurskie) województwo (Warmińsko-mazurskie)?


Połączenia do miejscowości Banie Mazurskie w powiat (gołdapski) gmina (Banie Mazurskie) województwo (Warmińsko-mazurskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (87)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
87- xxx xx xx