kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Baraki Chotumskie

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Baraki Chotumskie? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Baraki Chotumskie powiat (ciechanowski) gmina (Ciechanów) województwo (Mazowieckie) wybieramy kierunkowy 23, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Baraki Chotumskie w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Baraki Chotumskie 23 Mazowieckie ciechanowski Ciechanów WCI - - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Baraki Chotumskie powiat (ciechanowski) gmina (Ciechanów) województwo (Mazowieckie)?


Połączenia do miejscowości Baraki Chotumskie w powiat (ciechanowski) gmina (Ciechanów) województwo (Mazowieckie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (23)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
23- xxx xx xx