kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Baranów Sandomierski

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Baranów Sandomierski? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Baranów Sandomierski powiat (tarnobrzeski) gmina (Baranów Sandomierski) województwo (Podkarpackie) wybieramy kierunkowy 15, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Baranów Sandomierski w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Baranów Sandomierski 15 Podkarpackie tarnobrzeski Baranów Sandomierski RTA 1500 156 os./km² 9.2 m2 150 npm

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Baranów Sandomierski powiat (tarnobrzeski) gmina (Baranów Sandomierski) województwo (Podkarpackie)?


Połączenia do miejscowości Baranów Sandomierski w powiat (tarnobrzeski) gmina (Baranów Sandomierski) województwo (Podkarpackie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (15)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
15- xxx xx xx