kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Barcinek

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Barcinek? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Barcinek powiat (jeleniogórski) gmina (Stara Kamienica) województwo (Dolnośląskie) wybieramy kierunkowy 75, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Barcinek w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Barcinek 75 Dolnośląskie jeleniogórski Stara Kamienica DJE 610 - - 315-340 m n.p.m. npm

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Barcinek powiat (jeleniogórski) gmina (Stara Kamienica) województwo (Dolnośląskie)?


Połączenia do miejscowości Barcinek w powiat (jeleniogórski) gmina (Stara Kamienica) województwo (Dolnośląskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (75)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
75- xxx xx xx