kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Błędowa Zgłobieńska

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Błędowa Zgłobieńska? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Błędowa Zgłobieńska powiat (rzeszowski) gmina (Świlcza) województwo (Podkarpackie) wybieramy kierunkowy 17, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Błędowa Zgłobieńska w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Błędowa Zgłobieńska 17 Podkarpackie rzeszowski Świlcza RZE 550 - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Błędowa Zgłobieńska powiat (rzeszowski) gmina (Świlcza) województwo (Podkarpackie)?


Połączenia do miejscowości Błędowa Zgłobieńska w powiat (rzeszowski) gmina (Świlcza) województwo (Podkarpackie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (17)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
17- xxx xx xx