kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Boguszów-Gorce

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Boguszów-Gorce? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Boguszów-Gorce powiat (wałbrzyski) gmina (Boguszów-Gorce) województwo (Dolnośląskie) wybieramy kierunkowy 74, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Boguszów-Gorce w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Boguszów-Gorce 74 Dolnośląskie wałbrzyski Boguszów-Gorce DBA oraz DB 16147 603 os./km² 27,02 m2 520-750 m n.p.m. npm

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Boguszów-Gorce powiat (wałbrzyski) gmina (Boguszów-Gorce) województwo (Dolnośląskie)?


Połączenia do miejscowości Boguszów-Gorce w powiat (wałbrzyski) gmina (Boguszów-Gorce) województwo (Dolnośląskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (74)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
74- xxx xx xx