kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Borkowo Łostowickie

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Borkowo Łostowickie? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Borkowo Łostowickie powiat (gdański) gmina (Pruszcz Gdański) województwo (pomorskie) wybieramy kierunkowy 58, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Borkowo Łostowickie w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Borkowo Łostowickie 58 pomorskie gdański Pruszcz Gdański GDA 507 - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Borkowo Łostowickie powiat (gdański) gmina (Pruszcz Gdański) województwo (pomorskie)?


Połączenia do miejscowości Borkowo Łostowickie w powiat (gdański) gmina (Pruszcz Gdański) województwo (pomorskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (58)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
58- xxx xx xx