kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Chruszczyna Mała

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Chruszczyna Mała? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Chruszczyna Mała powiat (kazimierski) gmina (Kazimierza Wielka) województwo (Świętokrzyskie) wybieramy kierunkowy 41, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Chruszczyna Mała w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Chruszczyna Mała 41 Świętokrzyskie kazimierski Kazimierza Wielka TKA - - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Chruszczyna Mała powiat (kazimierski) gmina (Kazimierza Wielka) województwo (Świętokrzyskie)?


Połączenia do miejscowości Chruszczyna Mała w powiat (kazimierski) gmina (Kazimierza Wielka) województwo (Świętokrzyskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (41)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
41- xxx xx xx