kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Ciechanowiec

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Ciechanowiec? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Ciechanowiec powiat (wysokomazowiecki) gmina (Ciechanowiec) województwo (Podlaskie) wybieramy kierunkowy 86, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Ciechanowiec w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Ciechanowiec 86 Podlaskie wysokomazowiecki Ciechanowiec BWM 4946 190,2 os./km² 26,01 m2 -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Ciechanowiec powiat (wysokomazowiecki) gmina (Ciechanowiec) województwo (Podlaskie)?


Połączenia do miejscowości Ciechanowiec w powiat (wysokomazowiecki) gmina (Ciechanowiec) województwo (Podlaskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (86)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
86- xxx xx xx