kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Czerwionka-Leszczyny

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Czerwionka-Leszczyny? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Czerwionka-Leszczyny powiat (rybnicki) gmina (Czerwionka-Leszczyny) województwo (Śląskie) wybieramy kierunkowy 32, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Czerwionka-Leszczyny w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Czerwionka-Leszczyny 32 Śląskie rybnicki Czerwionka-Leszczyny SRB 28301 734,6 os./km² 38,52 m2 -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Czerwionka-Leszczyny powiat (rybnicki) gmina (Czerwionka-Leszczyny) województwo (Śląskie)?


Połączenia do miejscowości Czerwionka-Leszczyny w powiat (rybnicki) gmina (Czerwionka-Leszczyny) województwo (Śląskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (32)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
32- xxx xx xx