kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Dąbrowa-Dzięciel

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Dąbrowa-Dzięciel? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Dąbrowa-Dzięciel powiat (wysokomazowiecki) gmina (Wysokie Mazowieckie) województwo (Podlaskie) wybieramy kierunkowy 86, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Dąbrowa-Dzięciel w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Dąbrowa-Dzięciel 86 Podlaskie wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie BWM 100 - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Dąbrowa-Dzięciel powiat (wysokomazowiecki) gmina (Wysokie Mazowieckie) województwo (Podlaskie)?


Połączenia do miejscowości Dąbrowa-Dzięciel w powiat (wysokomazowiecki) gmina (Wysokie Mazowieckie) województwo (Podlaskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (86)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
86- xxx xx xx