kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Dąbrowa Górnicza

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Dąbrowa Górnicza? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Dąbrowa Górnicza powiat (Dąbrowa Górnicza) gmina (Dąbrowa Górnicza) województwo (śląskie) wybieramy kierunkowy 32, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Dąbrowa Górnicza w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Dąbrowa Górnicza 32 śląskie Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza SD 131500 681,2 os./km² 188 m2 288 npm

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Dąbrowa Górnicza powiat (Dąbrowa Górnicza) gmina (Dąbrowa Górnicza) województwo (śląskie)?


Połączenia do miejscowości Dąbrowa Górnicza w powiat (Dąbrowa Górnicza) gmina (Dąbrowa Górnicza) województwo (śląskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (32)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
32- xxx xx xx