kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Famułki Brochowskie

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Famułki Brochowskie? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Famułki Brochowskie powiat (sochaczewski) gmina (Brochów) województwo (Mazowieckie) wybieramy kierunkowy 22, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Famułki Brochowskie w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Famułki Brochowskie 22 Mazowieckie sochaczewski Brochów WSC 160 - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Famułki Brochowskie powiat (sochaczewski) gmina (Brochów) województwo (Mazowieckie)?


Połączenia do miejscowości Famułki Brochowskie w powiat (sochaczewski) gmina (Brochów) województwo (Mazowieckie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (22)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
22- xxx xx xx