kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Zdziechowice Drugie

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Zdziechowice Drugie? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Zdziechowice Drugie powiat (stalowowolski) gmina (Zaklików) województwo (Podkarpackie) wybieramy kierunkowy 15, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Zdziechowice Drugie w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Zdziechowice Drugie 15 Podkarpackie stalowowolski Zaklików RST - - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Zdziechowice Drugie powiat (stalowowolski) gmina (Zaklików) województwo (Podkarpackie)?


Połączenia do miejscowości Zdziechowice Drugie w powiat (stalowowolski) gmina (Zaklików) województwo (Podkarpackie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (15)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
15- xxx xx xx