kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »


Numer kierunkowy Bagienice Duże

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Bagienice Duże? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Bagienice Duże powiat (żuromiński) gmina (Kuczbork-Osada) województwo (Mazowieckie) wybieramy kierunkowy 23, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Bagienice Duże w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Bagienice Duże 23 Mazowieckie żuromiński Kuczbork-Osada WZU - - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Bagienice Duże powiat (żuromiński) gmina (Kuczbork-Osada) województwo (Mazowieckie)?


Połączenia do miejscowości Bagienice Duże w powiat (żuromiński) gmina (Kuczbork-Osada) województwo (Mazowieckie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (23)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
23- xxx xx xx