kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Bartkowa-Posadowa

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Bartkowa-Posadowa? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Bartkowa-Posadowa powiat (nowosądecki) gmina (Gródek Nad Dunajcem) województwo (Małopolskie) wybieramy kierunkowy 18, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Bartkowa-Posadowa w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Bartkowa-Posadowa 18 Małopolskie nowosądecki Gródek Nad Dunajcem KNS 1157 - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Bartkowa-Posadowa powiat (nowosądecki) gmina (Gródek Nad Dunajcem) województwo (Małopolskie)?


Połączenia do miejscowości Bartkowa-Posadowa w powiat (nowosądecki) gmina (Gródek Nad Dunajcem) województwo (Małopolskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (18)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
18- xxx xx xx