kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Bartkowski Dwór

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Bartkowski Dwór? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Bartkowski Dwór powiat (olecki) gmina (Wieliczki) województwo (Warmińsko-mazurskie) wybieramy kierunkowy 87, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Bartkowski Dwór w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Bartkowski Dwór 87 Warmińsko-mazurskie olecki Wieliczki NOE - - - -

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Bartkowski Dwór powiat (olecki) gmina (Wieliczki) województwo (Warmińsko-mazurskie)?


Połączenia do miejscowości Bartkowski Dwór w powiat (olecki) gmina (Wieliczki) województwo (Warmińsko-mazurskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (87)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
87- xxx xx xx