kierunkowy numery kierunkowewww.kierunkowy.com »

Numer kierunkowy Białogard

Jaki jest numer kierunkowy do miejscowości Białogard? W zależnośći od miejscowości do której chcemy się dodzwonić, wybieramy przypisany do nich numer kierunkowy. A więc dzwoniąc do: Białogard powiat (białogardzki) gmina (Białogard) województwo (Zachodniopomorskie) wybieramy kierunkowy 94, ... Pełną tablelę znajdziesz poniżej.
Linki sponsorowane
A co to jest właściwie ten kieurnkowy, i gdzie się go wykorzystuje? Numery kierunkowe w Polsce był dodawane przed siedmio cyfrowym numerem abonenta, co w praktyce tworzyło dziewięcio cyfrowy, niepowtarzalny numer abonenta. Aby zadzwonić do znajomego, czy firmy znajdującej się w miejscowości z innej strefu kierunkowej, należało wybrać przed siedmio cyfrowym nuemerem abonenta dwu cyfrowy numer kierunkowy.


Wykaz wszystkich miejscowości Białogard w Polsce i ich numery kierunkowe

  Miejscowość Kierunkowy Województwo Powiat Gmina Tablice rej. Populacja Gęst. Zaludn. Powierzchnia Wys. Npm
1. Białogard 94 Zachodniopomorskie białogardzki Białogard ZBI 24400 946,3 os./km² 25.7 m2 32 npm

F.A.Q.

Jaki jest kierunkowy do miejscowości Białogard powiat (białogardzki) gmina (Białogard) województwo (Zachodniopomorskie)?


Połączenia do miejscowości Białogard w powiat (białogardzki) gmina (Białogard) województwo (Zachodniopomorskie) należy wykonać w następujący sposób:
  • Najpierw wybieramy numer kierunkowy (94)
  • i siedmio cyfrowy numer abonenta
94- xxx xx xx